• Spływy Kanadyjkami

  Oferuję organizację spływów kanadyjkami dostosowanych do umiejętności i doświadczenia uczestników, zarówno dla osób początkujących i rodzin z dzieckiem, jak i dla bardziej doświadczonych kajakarzy (z licznymi przenioskami kajaka, naturalnymi przeszkodami itp.).
 • Przewodnik Opolski

  Jako licencjonowany przewodnik turystyczny po województwie opolskim i jednocześnie miłośnik aktywnego wypoczynku, oferuję Państwu organizację wycieczek pieszych, rowerowych i samochodowych.
 • Spływy Stobrawą

  Walorem Stobrawy jest czystość jej wód, piaszczyste dno, malownicze położenie i stosunkowo niewielka głębokość (poziom wody maks. po pas). Dodatkowo atrakcją spływu Stobrawą jest fakt, iż większa część trasy przebiega przez obszar Natura 2000 „Łąki nad Stobrawą w okolicach Kluczborka” bądź Stobrawski Park Krajobrazowy.
 • 1
 • 2
 • 3

OPOLSKA PRZYGODA

Spływy Stobrawą i usługi przewodnickie „OPOLSKA PRZYGODA”

Kontakt

Organizacja spływów kajakowych po Stobrawie, Budkowiczance i Prosnie

Adres:
ul. Ossowskiego 37E/1 46-203 Kluczbork woj. opolskie

Telefon komórkowy: 607-080-795; 510-991-369

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Rezerwacji należy dokonać telefonicznie, poprzez e-mail albo na poniższym formularzu kontaktowym.

Dla dokonania rezerwacji nie jest wymagana płatność zaliczki/zadatku.

Płatność za spływ dokonywana jest bezpośrednio przed lub po zakończeniu danego spływu.

Zastrzegam sobie prawo odwołania spływu w przypadku bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych, zagrażających zdrowiu lub życiu uczestników wyprawy. W takim przypadku niezwłocznie poinformuje uczestników spływu o zagrożeniach i odwołaniu imprezy.

Zastrzegam sobie prawo do zmiany trasy spływu w przypadku wystąpienia na zaplanowanej trasie spływu niezależnych od organizatora zmian stanu rzeki i jej otoczenia np. zbyt niski poziom wody, znaczna ilość powalonych drzew na skutek nawałnic, burz itp. W takim przypadku niezwłocznie poinformuje uczestników spływu o zagrożeniach i proponowanej zmianie trasy spływu.